Sejmik Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SEJMIK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Krzysztof Feret. Grafika. Na tle granatowej flagi zdjęcie radnego oraz kontur mapy Podkarpacia z widocznymi granicami administracyjnymi i nazwami powiatów.
Krzysztof Feret. Grafika. Na tle granatowej flagi zdjęcie radnego oraz kontur mapy Podkarpacia z widocznymi granicami administracyjnymi i nazwami powiatów.

  

  

 

 


Radny Województwa Podkarpackiego VI kadencji. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Budżetu Mienia i Finansów oraz Komisji Współpracy z Zagranicą, Turystyki i Promocji.

W Sejmiku członek Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej.

 

Konsultant biznesowy, autor i współautor blisko dwudziestu projektów restrukturyzacji przedsiębiorstw w południowo-wschodniej Polsce. Były przewodniczący Rady Nadzorczej Efneo Sp. z o.o. w Warszawie (firma produkująca innowacyjne przekładnie rowerowe).

Zaangażowany w działalność społeczną jako radny Osiedla Staroniwa w Rzeszowie i wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Popularyzator i miłośnik chodzenia z kijami (nordic walkingu), członek Podkarpackiego Stowarzyszenia Miłośników Komunikacji, pomysłodawca i współzałożyciel Stowarzyszenia „Eksperci dla Podkarpacia”.

Doktor nauk ekonomicznych, specjalista w zakresie inżynierii procesów w transporcie, logistyce i łańcuchach dostaw. Wieloletni nauczyciel akademicki w językach wykładowych: polskim i angielskim. Przez 7 lat prorektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Obecnie przedsiębiorca w branży IT.

Prywatnie ojciec dwójki dorosłych dzieci.