miazga

MIECZYSŁAW MIAZGA

Radny Województwa Podkarpackiego III i IV kadencji. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej od dnia 16 lipca 2013 roku. Członek Komisji Gospodarki i Infrastruktury oraz Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Ochrony Środowiska. W Sejmiku członek Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość.

W latach 1990-1998 radny i członek Zarządu Miasta i Gminy Sokołów Młp. W Latach 1998-2006 radny Powiatu Rzeszowskiego. W III kadencji Sejmiku Województwa Podkarpackiego Przewodniczący Komisji Współpracy z Zagranicą, Turystyki i Promocji. Prezes Zarządu i współwłaściciel Z. M. Smak-Górno sp. z o.o. w Górnie. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Klubu Sportowego WKS Górnovia w Górnie. Wykształcenie wyższe rolnicze – absolwent WSI-E w Rzeszowie.

Za działalność społeczną wyróżniony:
- Złotą Odznaką Podkarpackiego ZPN,- Złotą Odznaką Honorową ZIW RP,- Złotym Medalem za zasługi dla LOK,- Srebrnym i Złotym Medalem z zasługi dla Pożarnictwa,- Srebrnym Krzyżem Zasługi

Ojciec trojga dzieci (dwóch synów i córka).Czas wolny wykorzystuje przy pracach w ogrodzie, organizuje wycieczki, interesuje się sportem i grą w brydża.

 

Copyright © 2020 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: urzad@podkarpackie.pl, www.podkarpackie.pl, www.wrotapodkarpackie.plwww.sejmik.podkarpackie.pl 
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30