Stefan Bieszczad

bieszczad

STEFAN BIESZCZAD

Radny Sejmiku Podkarpackiego I kadencji, V oraz VI kadencji, Przewodniczący Komisji Gospodarki i Infrastruktury, Członek Komisji Współpracy z Zagranicą, Turystyki i Promocji, Komisji Statutowej.

Należy do klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, bezpartyjny.

W latach 2007-2010 pracował w Radzie Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W samorządzie Powiatu Dębickiego II kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Rady, w latach 2010-2012 był przewodniczącym Rady Miejskiej w Dębicy, a następnie w latach 2013-2014 przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

Właściciel firmy logistycznej SURET działającej na rynku od 22 lat, zatrudniającej ponad 400 osób. Prezes stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej, założyciel Dębickiego Klubu Biznesu. Uhonorowany licznymi nagrodami i odznaczeniami w tym "Zasłużony dla miasta Dębicy", medalami Komisji Edukacji Narodowej, nagrodą UBI Caritas, Optimus Hominum i innymi.

Zabiega o respektowanie wysokich standardów etycznych w działalności publicznej oraz transparentności działań instytucji samorządowych. Patronuje licznym inicjatywom społecznym i sponsorskim na Podkarpaciu. Od początku swojej działalności samorządowej wszystkie swoje dochody z tego tytułu - diety i inne, przeznaczał i przeznacza na stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży, z mniej zamożnych rodzin.

Mieszka w Dębicy, jest żonaty, ma dwoje dorosłych dzieci.

Copyright © 2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: urzad@podkarpackie.pl, www.podkarpackie.pl, sejmik.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30