Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego obejmuje Patronatem Honorowym różnorodne inicjatywy z zakresu kultury, sztuki, sportu, religii i inne. 

W celu uzyskania Patronatu Honorowego należy wypełnić formularz i wysłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w sekretariacie Kancelarii Sejmiku lub na Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego - Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-959 Rzeszów.

Wniosek należy złożyć nie później niż na 14 dni przed wydarzeniem.

W przypadku zgody na objęcie danego przedsięwzięcia Patronatem Honorowym Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego informacja o tym musi znaleźć się we wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych wydawanych w związku z tym przedsięwzięciem. Szczegóły do ustalenia drogą e mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (17) 747 66 07.

Patronaty Honorowe

Przewodniczącego Sejmiku

Województwa Podkarpackiego

VI kadencja Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Wniosek o przyznanie patronatu honorowego (plik DOC, rozmiar 43 KB)