Lista Radnych IV kadencji

W skład Sejmiku Województwa Podkarpackiego wchodzą radni wybrani w wyborach bezpośrednich w liczbie 33.

Radni Województwa Podkarpackiego IV Kadencji (2010-2014):

L.p. Nazwisko i imię Wybrany z listy Dodatkowe informacje
1. Bajda Stanisław Prawo i Sprawiedliwość  
2. Bartman Stanisław Polskie Stronnictwo Ludowe  
3. Bartnik Stanisław Prawo i Sprawiedliwość  
4. Błądek Lidia

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat objęty 28 listopada 2011 r.
5. Borcz Jerzy

Platforma Obywatelska

Mandat objęty 14 grudnia 2010 r.
6. Brenkacz Jarosław 

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat objęty 21 grudnia 2012 r.
7. Brzostowski Edward Sojusz Lewicy Demokratycznej  
8. Buczak Wojciech Prawo i Sprawiedliwość  
  Buczek Andrzej

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat objęty 28 listopada 2011 r.
Mandat wygasł w dnia 21 października 2012 r.
9. Burek Jan  Platforma Obywatelska  
10. Cholewiński Zygmunt 

Platforma Obywatelska

Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego od 30 listopada 2010 r. do 27 maja 2013 r.
11. Ciółkowski Janusz Prawo i Sprawiedliwość  
12. Draus Ewa Prawo i Sprawiedliwość  
13. Kapinos Fryderyk Prawo i Sprawiedliwość  
14. Karapyta Mirosław

Polskie Stronnictwo Ludowe

Marszałek Województwa Podkarpackiego od 30 listopada 2010 r. do 27 maja 2013 r.
15. Kawa Mariusz Polskie Stronnictwo Ludowe  
16. Kowalska Anna 

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego od 30 listopada 2010 r. do 27 maja 2013 r.
17. Konieczny Janusz  Sojusz Lewicy Demokratycznej  
18. Kubas-Hul Teresa Platforma Obywatelska  
19. Kuźniar Lucjan 

Polskie Stronnictwo Ludowe

Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego od 30 listopada 2010 r. do 27 maja 2013 r.
20. Lewicki Maciej Platforma Obywatelska  
21. Łączak Czesław  Prawo i Sprawiedliwość  
  Matusiewicz Andrzej Prawo i Sprawiedliwość Mandat wygaszony w dniu 24 października 2011 r.
22. Magoń Janusz

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat objęty 28 listopada 2011 r.
23. Majchrowicz Tadeusz

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat objęty 28 listopada 2011 r.
24. Miazga Mieczysław Prawo i Sprawiedliwość  
25. Miklicz Sławomir

Platforma Obywatelska

Czlonek Zarządu Województwa Podkarpackiego od 30 listopada 2010 r. do 27 maja 2013 r.
26. Nowakowski Zdzisław Platforma Obywatelska  
27. Pióro Tadeusz Prawo i Sprawiedliwość  
28. Romaniuk Bogdan Prawo i Sprawiedliwość  
  Rzońca Bogdan  Prawo i Sprawiedliwość Mandat wygaszony w dniu 24 października 2011 r.
  Sagatowska Janina Prawo i Sprawiedliwość Mandat wygaszony w dniu 24 października 2011 r.
29. Sobieraj Dariusz  Polskie Stronnictwo Ludowe  
30. Stępień Władysław  Polskie Stronnictwo Ludowe  
31. Tarapata Jan Polskie Stronnictwo Ludowe  
32. Tofil Bronisław Sojusz Lewicy Demokratycznej  
33. Turek Władysław Prawo i Sprawiedliwość  
  Ziobro Kazimierz

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat wygaszony w dniu 24 października 2011 r.